close
متخصص ارتودنسی
ضایع شدن های روحانی

ضایع شدن های روحانی

دولتی‌ها از سخنرانی روز پنجشنبه روحانی می‌گویند:

روحانی روز پنجشنبه در اظهاراتی نه چندان روشن گفته بود «ما اقتصاد را از دولت بدون تفنگ گرفتیم و به یک دولت تفنگ‌دار تحویل دادیم!» برای فهم بیشتر سخنان آقای رئیس‌جمهور به سراغ اعضای دولتش رفتیم تا نظرات آنان را درباره #دولت_تفنگدار جویا شویم:

رحمانی فضلی وزیر کشور: نمی‌دانم منظور آقای رئیس‌جمهور از دولت تفنگدار چیست؛ از خودشان بپرسید!

محمد دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: چه می‌دانم دولت تفنگدار چیست؟! بهتر است از آقای رئیس‌جمهور جویا شوید!

سید محمود علوی وزیر اطلاعات هم از گفتگو با خبرنگار طفره رفت و تنها به بیان کلیاتی درباره وحدت ملی و اهمیت آرمان قدس در اندیشه‌های جمهوری اسلامی گفت!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمانده کل سپاه: دولت بدون تفنگ توسط دشمنان تحقیر و سرانجام تسلیم خواهد شد/ آقایان با پروژه‌هایی که سپاه می‌سازد عکس‌ یادگاری می‌گیرند و علیه سپاه با بی‌انصافی حرف می‌زنند

سرلشکر جعفری:
هجمه غیر منصفانه به سپاه اهداف دیگری را به ذهن متبادر می‌کند.
دولتی که تفنگ نداشته باشد توسط دشمنان تحقیر و سرانجام تسلیم می‌شود.
ما به درخواست دولت‌ها و با اصرار آنها و بدون آنکه حتی دولت‌ها، به بسیاری از تعهدات خود در قبال سپاه عمل کنند، وارد عرصه سازندگی شدیم.
نمی‌شود که آقایان کارهای سخت را با کمترین منافع به سپاه واگذار کنند و با پروژه‌هایی که سپاه می‌سازد عکس‌ یادگاری بگیرند و در حالی که هزاران میلیارد تومان بابت پروژه‌ها بدهکارند علیه سپاه با بی‌انصافی حرف بزنند.
ما معتقدیم بیگانگان فقط به فکر منافع خود و دوشیدن ایران هستند و نتیجه اعتماد به آنها جز سرافکندگی و مواجه شدن با خیانت‌های پی در پی آنان نتیجه دیگری نخواهد داشت.
بله صاحب تفنگ که سهل است ما صاحب موشک‌های دشمن‌شکن هستیم و آنها را علیه دشمنان و برای حفاظت از نظام، مردم و امنیت ایران اسلامی به کار می‌گیریم.
ما احساس می‌کنیم که این قبیل اظهارات با هدف ایجاد دوقطبی‌های کاذب، فرافکنی و فرار از عمل به تعهدات در زمینه معیشت مردم و کشور انجام می‌شود در حالی که این روش‌ها دیگر جواب نخواهد داد.

 

 [ ] [ ]